D-Yogi ® Fly Warrior

Školení na čistě jógovém základu s důrazem na zdravotní aspekty cvičení ve vzdušné síti. Vhodné nejen pro praktikující jogíny či jogínky, ale i pro ty, kteří jógou nejsou políbeni vůbec. Praktikování asán ve vzdušné síti přináší umocnění jejich účinků na tělo a zároveň nabízí oporu těla pro obtížnější varianty asán. Jógové asány cvičené ve vzdušné síti tak mění pohled na jógu. 

D-Yogi ® Fly Warrior je oproštěna od filozofického rámce a stává se hravou záležitostí, která však zcela seriózně zbavuje stresu a ulevuje od některých specifických bolestí (např. bolesti zad).

KDY A KDE: 

23. 2. 2019 v PIYO, Hradec Králové        

Master Instructor: Mgr. Andrea Křtínová, RYT (certifikovaná učitelka jógy - Yoga Alliance)
 
CENA: 3 200,-Kč / 121 EUR
 
 
Při hromadném objednání tří a více školení pro jednoho účastníka nebo tří a více osob na jedno školení (na jednu fakturu), lze uplatnit slevu 15% z kompletní ceny všech objednaných školení. Podmínkou je současné objednání všech zlevněných školení. Školení s uplatněnou slevou lze přerezervovat pouze jednou. Budete-li chtít tuto slevu uplatnit, uveďte tuto skutečnost do poznámky přihlašovacího formuláře.
 
Školení je určeno zdravým osobám starším 18 let v odpovídající fyzické kondici. Na konci školení obdrží účastník certifikát opravňující jej k výuce D-Yogi ® Fly Warrior. Na základě certifikátu nelze vydat živnostenské oprávnění. Máte-li zájem o rekvalifikační kurz, můžete se zúčastnit akreditovaného školení instruktorů kondičního posilování se zaměřením na D-Yogi® Fly.
 

 

Přihlášení na školení D-Yogi Fly Warrior

Závazně se přihlašuji na školení instruktorů D-Yogi Fly Warrior. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a v případě mé neúčasti na školení, mi nebude cena kurzu vrácena.