D-Yogi ® Fly Level 2

Školení pro pokročilé instruktory cvičení v síti. Obsahuje především nácvik a metodický rozbor přechodů mezi jednotlivými cviky. Výsledné lekce tak budou plynulé a celistvé. Na školení se naučíte také nové cviky a prohloubíte účinnost cviků první úrovně. 

Cílem školení je propojit a zdokonalit dosavadní základní znalosti do nové dimenze, která zaujme i zkušené klienty.
 
KDY: UVEDENÉ ŠKOLENÍ NENÍ AKTUÁLNĚ V NABÍDCE
CENA: 3200,- Kč / 121 EUR
 
Při hromadném objednání tří a více školení pro jednoho účastníka nebo tří a více osob na jedno školení (na jednu fakturu), lze uplatnit slevu 15% z kompletní ceny všech objednaných školení. Podmínkou je současné objednání všech školení. Do školení lze zahrnout také současně objednané školení párové akrobacie AirAcro®. Školení s uplatněnou slevou lze přerezervovat pouze jednou. Budete-li chtít tuto slevu uplatnit, uveďte tuto skutečnost také do poznámky přihlašovacího formuláře.
 
Školení je určeno zdravým osobám starším 18 let v odpovídající fyzické kondici. Pro toto školení je požadováno vzdělání v základním stupni cvičení ve vzdušné síti.
Na konci školení obdrží účastník certifikát opravňující jej k výuce D-Yogi ® Fly Level 2. Na základě certifikátu nelze vydat živnostenské oprávnění. Máte-li zájem o rekvalifikační kurz, můžete se zúčastnit akreditovaného kurzu kondičního posilování se zaměřením na D-Yogi® Fly. 

Přihláška na školení D-Yogi Fly Level II.

Závazně se přihlašuji na školení instruktorů D-Yogi Fly Level 2. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a v případě mé neúčasti na školení, mi nebude cena kurzu vrácena.