Master Instructors

Mgr. Veronika Kozlová

D-Yogi® Fly Level 1, D-Yogi® Fly Level 2, D-Yogi® Fly Flexi a Relax, D-Yogi® Fly Partners, D-Yogi® Fly Acrobat, D-Yogi® Fly Kids
 
Veronika je majitelkou brněnských studií LeVITAsFlash Gym, která se na cvičení ve vzdušných sítích specializují od roku 2012. Veronika je také cvičitelkou dalších cvičebních stylů, které nepracují se vzdušnými sítěmi, čehož využívá při metodické práci a realizaci školení D-Yogi® Fly. Je certifikovanou instruktorkou kondičního posilování, nordic walkingu, bossa trainingu, dynamických forem jógy nebo partnerské jógy, master instruktorkou D-Yogi® BareS a spolumajitelkou AirAcro® párové akrobacie.  Je také masérkou se specializací na kinezio taping. 
Veronika je majitelkou D-Yogi® Fly a autorkou nebo spoluautorkou D-Yogi® Fly Level 1, Level 2, Flexibility a Relax,  Kids, Gravid, Acrobat a Partners.
 
Více o Veronice  ZDE .
 
 
    
 

Ing. Petra Škrabalová (roz. Mocková)

D-Yogi® Fly Level 1, D-Yogi® Fly Level 2, D-Yogi® Fly Pilates, D-Yogi® Fly Partners
 
Petra se zaměřuje zejména na pomalé formy, jako je pilates, bossa nebo cvičení s míči. Své lekce vede se zaměřením na zdraví a tvarování postavy. Blízká je jí dynamická forma jógy, zejména potom jóga partnerská, jíž je certifikovanou instruktorkou. 
Při cvičení ve vzdušné síti využívá svých letitých zkušeností core tréninku s jinými balančními a funkčními pomůckami. Je autorkou specializace D-Yogi® Fly Pilates.
 
Více o Petře ZDE.
 
 
 

Mgr. Andrea Křtínová RYT

D-Yogi® Fly Level 1, D-Yogi® Fly Level 2, D-Yogi® Fly Warrior
 
Andrea je spolumajitelkou a manažerkou PI-YO studia v Hradci Králové a Fitness centra & Body care studia ve Lhotě pod Libčany, které provozuje od roku 2013. Obě studia nabízí širokou po-rehabilitační, zdravotně preventivní, kondiční i relaxační péči o tělo, včetně průběžného vzdělávání, a to nejen pro sportovce-jednotlivce, ale i pro širokou a odbornou veřejnost. Samotná Andrea však i přes management pracuje především jako aktivní fitness instruktorka, osobní trenérka Pilates a Yogy, trenérka skupinových sportů Pilates, Yogy, D-Yogi® Fly, D-Yogi® BareS, a master instruktorka cvičení v závěsné síti D-Yogi® Fly a cvičení D-Yogi® BareS. Krom toho pracuje jako masérka a specialistka na ozdravně rehabilitační metody jakými jsou kupříkladu metoda doc. Koláře DNS, Dornová metoda, metoda Triger points, metoda Kineziotapingu ve všech úrovních – sportovní, korekční, lymfotaping, metoda baňkování atd. 

Více o Andree  ZDE.
 

 

ROBERT ŠEREŠ
 

D-Yogi® Fly Acrobat 2

Robert je dlouholetý instruktor mnoha cvičebních disciplín. Je nadšeným frekventantem kurzů s především zdravotní tématikou, jako jsou nejrůznější druhy pilates, funkční tréninky, fasciální tréninky aj. Ale na druhou stranu je tvořivým lektorem akrobatických disciplín. Kromě D-Yogi® Fly Acrobat 2 jej často zastihneme na aerial hoopu nebo při párové akrobacii. Na síti si vytváří vlastní prvky a do jógy ve vzduchu vnáší nový vítr.

 

 

Bc. Aranka Marášková

D-Yogi® Fly Level 1, D-Yogi® Fly Warrior

Pro Aranku je jóga profesí i každodenním životem. Účastnila se mnoha workshopů a kongresů u nás i v zahraničí se zaměřením na jógu a body and mind. Je zakladatelkou studia YAC v Uherském Hradišti, spolumajitelkou Fitness Body Mind Institute s.r.o. a tvůrcem cvičebního konceptu D-Yogi®, D-Yogi® BareS a D-Yogi® Aroma. 

Více o Arance ZDE.

  

Mgr. Michaela Dzurušová

D-Yogi® Fly Acrobat, D-Yogi® Fly Partners
 
Míša se zajímá o práci v závěsné síti především z pohledu akrobacie. Kromě cvičení v sítích (hammock) se věnuje také akrobacii na šálách a trapézech. Její základy z moderní gymnastiky, zejména gymnastiky s obručí a stuhou, jí umožňují vypracovávat stále nové a nové akrobatické prvky na síti, které jsou však praktivovatelné také v podmínkách studií s běžně vysokým stropem a běžně zdatnou klientelou.
 
Více o Michaele ZDE.
 
  
 

Mgr. Michala Přibylová

D-Yogi® Fly Partners, D-Yogi® Fly Level 1, D-Yogi® Fly Level 2
 
Míša je instruktorkou D-Yogi® Fly od roku 2015. Předcvičuje ve studiích LeVITAs a Flash Gym, kde se poprvé se sítěmi také seznámila. Intenzivním tréninkem se rychle vytrénovala do pozice master instruktorky a sama také zdokonaluje specializaci D-Yogi® Fly Partners, kterou školí. Ačkoliv ji zpočátku uchvátila zejména akrobatická část D-Yogi® Fly, v poslední době se zaměřuje i na D-Yogi® Fly Pilates, jehož je instruktorkou, a které jí umožňuje vyšší míru soustředění a pochopení pohybu.
 
Více o Michale ZDE.
 
  

 

Hana Nováková, DiS.

D-Yogi ® Fly Lymfatic
 
Hanka je všeobecná diplomovaná sestra pracující nejen ve svém oboru, ale také v rámci občanského sdružení -  Střediska pohybu a zdraví - které založila v Třebíči. Zde nabízí svým klientům kromě D-Yogi ® Fly lekce Jin jógy, partnerské jógy, cvičení na nestabilních plochách a SM systém. Hana je aktivní masérkou a nabízí svým klientům mj. osobní tréninky a konzultace zdravého životního stylu a výživy.
Hanka je autorkou D-Yogi ® Fly Lymfatic. 
 
Více o Haně ZDE.